Sztuki wizualne towarzyszą mi prawie od początku mojego życia, Od najmłodszych lat chodziłam na lekcje rysunku i malarstwa. Pierwszy aparat dostałam od rodziców kiedy miałam 5 lat, a w szkole średniej uświadomiłam sobie, że fotografia to mój sposób na życie. W 2014 roku skończyłam Historię Sztuki z tytułem Magistra na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i w 2016 roku obroniłam dyplom z Fotografii Reklamowej w Warszawskiej Szkole Filmowej. 
Od 2015 roku fotografuję zawodowo. Współpracuję z  restauracjami, fotografując powstałe w nich wykwintne potrawy. Zajmuję się także fotografią produktu oraz wnętrz.
----------------------------------
I have always been interested in art. At an early age I attended to drawing and painting lessons. I got my first camera from my parents when I was five. While I was in high school I discovered that photography was going to be my way of life. In 2014 year I obtained an MA degree from History of Art at Nicolaus Copernicus University in Torun  and in 2016 year I have graduated from Photography at the Warsaw Film School. Mainly 
Since 2015 I work as professional photographer taking pictures for restaurants of their wonderful dishes. I also take pictures of products and interiors.
Back to Top